Rejestracja w bazie vetid

Numer zawieszki Twojego pupila oraz Twój numer telefonu znajdują się w naszej bazie. Dodał je Twój lekarz weterynarii wydając Ci identyfikator (zawieszkę) dla Twojego psa. Vetid to całodobowa infolinia telefoniczna w trzech językach. Vetid się bardzo szybko rozwija i oferuje coraz lepsze narzędzia, dzięki którym Ty i Twój pupil możecie się czuć naprawdę bezpiecznie.

Dokonaj pełnej rejestracji

Dane Twojego pupila znajdują się w naszej bazie, ale zawierają tylko jeden numer telefonu. Możesz dodać ich więcej w przypadku gdybyś nie mógł odebrać telefonu przekierujemy rozmowę do innej, bliskiej Ci osoby. Baza Vetid jest wyjątkowa, a nam zależy na jej jak największej skuteczności w przypadku zaginięcia zwierzaka. Dlatego też prosimy Cię o uzupełnienie danych o aktualny adres email oraz dodatkowe numery telefonów. W przypadku, gdy nie będziesz mógł odebrać telefonu, będziemy mogli wysłać Ci informację o tym, że ktoś próbował się skontaktować z Tobą w sprawie zaginionego zwierzęcia.

PEŁNA REJESTRACJA (BEZPŁATNA)

Możesz również zamówić doskonałej jakości, miniaturowe identyfikatory vetid

Jeśli Twój pupil zniszczy lub zgubi swój identyfikator możesz zamówić specjalne identyfikatory vetid o podwyższonej trwałości. Wykonane ze specjalnego stopu aluminium, lekkie i bardzo wytrzymałe.

Ważne informacje!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej - zapraszamy do polubienia naszego fanpage na facebooku: vetid publikujemy tam sporo istotnych informacji.