Zmiana funkcjonalności kodu QR

W związku z trwającą przebudową bazy vetid i kolejnymi zmianami ułatwiającymi kontakt pomiędzy znalazcą a właścicielem zwierzęcia dokonaliśmy zmian w funkcjonowaniu kodu QR

Naszą misją jest bezpieczeństwo zwierząt a wszystkie nasze działania skupione są na jak największej skuteczności działania naszych identyfikatorów.

W ostatnich latach dokonaliśmy analiz kilku tysięcy zaginięć. Ich owocem było utworzenie całodobowej infolinii telefonicznej a następnie wprowadzenie bezpośrednich połączeń pomiędzy znalazcą a właścicielem zguby. Razem z rezygnacją podawania adresu lekarza i numeru telefonu gabinetu na zawieszce na rzecz jasnej instrukcji postępowania radykalnie zwiększyło to ilość skutecznych odnalezień zwierząt.

Internetowa wyszukiwarka - z wyświetlaniem numeru właściciela przestała być w zasadzie używana, jako o wiele mniej wygodna i skuteczna w porównaniu z doskonale funkcjonującą infolinią.

Jako mało skuteczny relikt przeszłości i prezentująca Wasz numer telefonu wyszukiwarka została przez nas usunięta a wraz z nim kod QR.

By jednak zupełnie z niego nie zrezygnować - to w końcu my jako pierwsi wprowadziliśmy go na identyfikatory dla psów zmieniliśmy jego funkcjonalność.

Teraz po zeskanowaniu kodu QR połączycie się bezpośrednio z właścicielem zwierzaka.