Dlaczego warto wybrać vetid

Identyfikatory Vetid, to innowacyjny produkt, który wyznaczył tempo zmian całej branży. Wszystkie działania są skupione na skuteczności działania identyfikatorów i błyskawicznym odzyskaniu zaginionego zwierzaka.

Skuteczność

Infolinia vetid działa przez całą dobę i łączy natychmiastowo znalazcę z właścicielem zwierzęcia lub podanymi przez niego osobami. Bezpiecznie, bez podawania numeru, wystarczy jedna rozmowa i znalazca zostaje połączony z właścicielem zwierzaka.

W porównaniu z blaszką zawierającą numer do gabinetu otwartego w określonych godzinach - vetid to produkt najnowszej generacji.

Bezpieczeństwo

Ponieważ vetid nigdy nie wyświetla i nie podaje żadnych danych właściciela - jest w 100% zgodny z RODO i chroni Waszą tożsamość i dane. Z tych też względów jest to ulubiony identyfikator osób znanych. I tych dbających o swoje bezpieczeństwo.

Nowoczesność

Nasz dział rozwoju analizuje każdy przypadek zaginięcia i odnalezienia. Wiemy że wpisanie 12 cyfrowego kodu było dla części osób problematyczne - nowa funkcja kodu QR rozwiąże ten problem.

Od sezonu 2020 zmienia się zasada funkcjonowania kodów QR na identyfikatorach vetid: Po zeskanowaniu kodu zostaniemy połączeni z właścicielem zwierzęcia, bez konieczności wpisywania numeru identyfikatora, co dodatkowo uprości i przyspieszy całą procedurę.

Kochamy zwierzęta i chcemy by jak najszybciej wróciły do swoich rodzin.
Nawet jeśli pies jest oznaczony mikrochipem - Vetid zwiększa szansę na szybki powrót do domu.

A Ty? Zadbasz o bezpieczeństwo swojego psa?

Zamów Vetid