Vetid idealny dla małych psów

Identyfikatory Vetid, to innowacyjny produkt, który wyznaczył tempo zmian całej branży. Od kilku miesięcy również dostępne są identyfikatory aluminiowe w rozmiarze mini i mikro - idealne dla małych psów.

Infolinia vetid działa przez całą dobę i łączy natychmiastowo znalazcę z właścicielem zwierzęcia lub podanymi przez niego osobami. Bezpiecznie, bez podawania numeru, wystarczy jedna rozmowa i znalazca zostaje połączony z właścicielem zwierzaka.

W porównaniu z blaszką zawierającą numer do gabinetu otwartego w określonych godzinach - vetid to produkt najnowszej generacji.

Ponieważ vetid nigdy nie wyświetla i nie podaje żadnych danych właściciela - jest w 100% zgodny z RODO i chroni Waszą tożsamość i dane. Z tych też względów jest to ulubiony identyfikator osób znanych. I tych dbających o swoje bezpieczeństwo.

Identyfikatory aluminiowe vetid mini i vetid mikro są dedykowaną linią dla bardzo małych psów i kotów. Dodatkowo zabezpieczone brzegi identyfikatorów chronią białą i jasną sierść a ich rozmiary są dobrane wielkością do wielkości małych ras. Aluminium z którego są wykonane gwarantuje trwałość.

Nie zwlekaj, zamów vetid już dzisiaj