Kod QR - kit czy hit?

Od 2020 roku kody QR na naszych zawieszkach działają w odmienny od innych rozwiązań sposób: po zeskanowaniu kodu QR wybierany jest automatycznie numer infolinii wraz z numerem identyfikatora.

Współpracując z poprzednim producentem identyfikatorów wprowadziliśmy jako pierwsi kody QR na zawieszki. Pomysł był na tyle chwytliwy że został szybko zastosowany przez innych producentów identyfikatorów. Dwa lata temu dokonaliśmy obszernej analizy skuteczności działania kodów QR. Była ona bardzo niewielka. Wynikało to przede wszystkim z braku wygody funkcjonowania, braku domyślnie zainstalowanych aplikacji do odczytywania kodów oraz samego mechanizmu działania: po zeskanowaniu kodu otwierała się strona internetowa z numerem telefonu właściciela, gdzie trzeba było skopiować numer by, zadzwonić.

Zgodnie z naszą polityką mającą na celu jak największe bezpieczeństwo zwierząt i ich właścicieli - nasze kody QR od roku 2020 działają w odmienny od konkurencyjnych rozwiązań sposób: po zeskanowaniu kodu QR wybierany jest automatycznie numer infolinii wraz z numerem identyfikatora.

Wystarczy zeskanować kod QR i poczekać na połączenie z właścicielem zwierzaka. Proste, prawda?

Możecie wypróbować jak działa połączenie skanując kod QR z obrazka tytułowego. Połączycie się z naszym biurem.