Aktualizacja 2019

W związku z rozwojem bazy i infolinii w grudniu br dokonujemy przebudowy bazy i całodobowej infolinii telefonicznej vetid

Vetid od kilku lat działa i zapisuje dane oznakowanych zwierząt. Nieustannie się również rozwija, by być jeszcze bardziej skuteczna. Dlatego raz na jakiś czas musimy dokonać pewnych zmian, by nadążać za rozwojem technologicznym i świadczyć Wam nieprzerwanie nasze usługi.

Tym razem dokonaliśmy rekordowej liczby zmian - a w zasadzie pełnej przebudowy infrastruktury. Prace trwają już od lipca, jednak w grudniu 2019 było ich najwięcej.

Dodaliśmy powiadomienia sms przy każdym telefonie w sprawie zaginionego zwierzaka. Nawet jeśli nie odbierzecie - otrzymacie sms z powiadomieniem kto dzwonił i w jakiej sprawie. W związku z usunięciem wyszukiwarki internetowej - reliktu poprzedniej epoki, przebudowujemy również stronę vetid, tak by umieścić na niej więcej sensownych usług i przydatnych informacji.

Sprawdziliśmy również zapisane informacje. Część z Was powiadomimy mailowo o brakujących danych i możliwości aktualizacji w zapisanych przez Was danych.